فروش دوربین مداربسته


مشاوره و خرید دوربین مداربسته

تمامی مراحل مشاوره تلفنی و بازدید حضوری در محل جهت خرید دوربین مداربسته بصورت رایگان توسط کارشناسان متخصص ساتیس سرویس ارائه می گردد.

کافی است جهت مشاوره  رایگان درخواست خود را بصورت تلفنی و یا در قسمت ثبت سفارش به صورت آنلاین ثبت نمایید تا کارشناس متخصص دوربین مداربسته با شما تماس بگیرند.

مشاوره در امر خرید به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بهترین خرید ممکن برای نیاز مجموعه خود را انجام دهید تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی لازم را انجام دهید.

مواردی که در امر خرید دوربین مداربسته باید به آن توجه نمود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

تعداد دوربین مداربسته مورد نیاز

تعداد دقیق دوربین مداربسته مورد نیاز پس از بازدید و مشاوره رایگان کارشناس فنی مشخص می گردد که نسبت به مساحت و نور محل تعداد دقیق دوربین مورد نیاز تعیین می گردد.

کیفیت پیکسل دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته با توجه به کیفیت لنز خود از همدیگر تفیکی میشود که با توجه به مصرف و حل می توان دوربین مناسب را انتخاب نمود

دوربین مداربسته دید درشب

با توجه به مصرف دوربین مداربسته در بسیاری از موارد نیاز می باشد که دوربین را با قابلیت دید درشب تهیه نمایید. که امکان نمایش تصویر در شب را دارا باشند.

دوربین مداربسته با قابلیت بیسیم تحت شبکه

در بسیاری از موارد با توجه به مصرف و سخت افزار موجود در محل,مشتری می تواند از دوربین هایی که بدون سیم و با قابلیت وای فای استفاده نماید.

گروه ساتیس سرویس با دارا بودن مشاورین امر خرید و همچنین تامین کنندگان گسترده می تواند در خرید تجهیزات دوربین مداربسته با توجه به نیاز خود  و با قیمت مناسب شما را یاری نماید.

مشتریان ما

ایران خوردرو
بانک سپه
سازمان حج و زیارت
صنایع مس شهید باهنر
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه
بانک مسکن