تعمیر دوربین مداربسته


تعمیرات دوربین مداربسته

کافی است جهت مشاوره  رایگان درخواست خود را بصورت تلفنی و یا در قسمت ثبت سفارش به صورت آنلاین ثبت نمایید تا کارشناس متخصص دوربین مداربسته با شما تماس بگیرند.

باتوجه به کاربردهای مختلف دوربین های مداربسته و استفاده مکرر از این دوربین ها قطعا آنها دچار مشکلاتی نیز می شوند , بنابراین عیب یابی در دوربین مداربسته امریست بسیار مهم تا پس از عیب یابی دقیق و تخصصی در امر هزینه تعمیرات صرفه جویی شود .

بخشی از مشکلات و خرابی های رایج دوربین مداربسته می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قطع شدن تصویر دوربین مداربسته

دوربین ها بنا به دلایل مختلف مانند خرابی فیش دوربین,خرابی آداپتور و یا تنظیمات نرم افزاری دی وی آر می تواند از مدارخارج شده و تصویر را نمایش ندهد.

رکورد نکردن دوربین مداربسته

در بسیاری از موارد دوربین ها تصویر محل را نمایش می دهند اما در عمل هیچ تصویری را دخیره نمی کنند که این می تواند به دلایل تنطیمات نرم افزاری و یا سخت افزاری مانند مشکل در هارد دی وی آر پیش بیاید.

فراموش کردن رمز عبور دی وی آر

در بسیاری از موارد رمز عبور جهت وارد شدن به تنظیمات دی وی آر و یا نمایش تصاویر رکورد شده فراموش و یا پاک می شود که با ریکاوری و ریست رمز عبور می توان این مشکل را برطرف نمود.

پاک شدن تصاویر رکورد شده دی وی آر

در بسیاری از موارد بنا به دلایل سخت افزاری و نرم افزاری اطلاعات دخیره شده در هارد دی وی آر پاک می شود که میتوان اطلاعات پاک شده هارد را ریکاوری نمود.

گروه ساتیس سرویس با بهره مندی از نیروی فنی و متخصص در حوزه دوربین مداربسته کلیه تعمیرات نرم افزار ی وتعمیرات سخت افزاری دوربین مداربسته را با ارائه گارانتی کیفیت تعمیرات انجام می دهد.

قرارداد سرویس و نگهداری دوربین مداربسته توسط گروه ساتیس سرویس

به طور کلی سرویس نگهداری و پشتیبانی دوربین مداربسته امری مهم و حیاتی در هر شرکت و سازمانی می باشد چون اگر تعمیرات و همچنین سرویس به موقع صورت نپذیرد چه بسا می تواند خسارات فراوان و هزینه های زیادی را برای شرکتها و سازمان تحمیل نماید.و با توجه به نکات امنیتی می تواند خسارات جبران ناپذیری را متحمل نماید.

با توجه به اهمیت موضوع گروه ساتیس سرویس با بهره مندی از کارشناسان متخصص خود در حوزه دوربین مداربسته اقدام به عقد قراداد های پشتیبانی و سرویس نگهداری دوربین مداربسته  شرکت ها و سازمان ها نموده است که پس از عقد قراداد کارشناسان گروه ساتیس سرویس با بازدید های دوره ای اقدام به سرویس و رفع خرابی های های بوجود آمده در بهترین زمان خود می نماید.که این امر باعث افزایش راندمان و بهره وری بیشتر در سازمان و یا شرکت ها شده و همچنین از خسارات و هزینه های اضافی در سازمان جلوگیری می نماید.

مشتریان ما

ایران خوردرو
بانک سپه
سازمان حج و زیارت
صنایع مس شهید باهنر
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه
بانک مسکن