تعمیرات ماشین های اداری


تعمیرات ماشین های اداری

جهت استفاده از  مشاوره رایگان درخواست خود را بصورت تلفنی و یا در قسمت ثبت سفارش به صورت آنلاین ثبت نمایید تا کارشناس متخصص ماشین های اداری با شما تماس بگیرند.

بخشی از خدمات عیب تعمیرات و پشتیبانی ماشینهای اداری در گروه ساتیس سرویس  عبارتند از

عیب یابی وتعمیرپرینتر در تمامی برند ها

مشکلات رایجی که در استفاده از پرینتر می توان به آن اشاره نمودعبارتند از :

پرینت نگرفتن دستور پرینت که ارسال می شود,گیرکردن کاغذ در پرینتر,نکشیدن کاغذ و مشکل در کاغذکش,به صدا افتادن پرینتر,پخش کردن رنگ در پرینت,داشتن خط های عمودی و افقی سیاه در پرینت,کم رنگ بودن پرینت خروجی و بسیاری از موارد دیگر که همگی نشان از  این می دهد که پرینتر دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد.

عیب یابی و تعمیردستگاه کپی در تمامی برندها

مشکلات رایجی که در استفاده از دستگاه کپی می توان به آن اشاره نمود عبارتند از :کپی نگرفتن,گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی,نکشیدن کاغذ ,به صدا افتادن دستگاه کپی,خط های عودی و افقی سیاه در کپی گرفته شده,کم رنگ بودن برگه کپی شده و سیاری از موارد دیگر که همگی نشان از این را دارد که دستگاه کپی دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد.

عیب یابی و تعمیرفاکس در تمامی برندها

مشکلات رایجی که هنگام استفاده از دستگاه فاکس می توان به آن اشاره نمود عبارتند از:عدم ارسال فاکس,پرینت ندادن فاکس دریافتی,عدم ارسال فاکس,و بسیاری از موارد دیگر که نشان از این می دهد که دستگاه فاکس نیاز به تعمیرات دارد.

عیب یابی و تعمیر اسکنر در تمامی برندها

مشکلات رایج در اسکنرها می توان به عدم اسکن,روشن نشدن اسکنر, اشاره نمود که نشان می دهد اسکنر نیاز به تعمیرات دارد.

عیب یابی و تعمیر صندوق فروشگاهی در تمامی برندها

شارژ کارتریج در تمامی برندها

عقد قرارداد سرویس و نگهداری مختص شرکت هاو سازمان ها

در صورت نیاز به کارشناس بابت تعمیرات و پشتیبانی ماشین های اداری می توانید با ثبت در خواست اطلاعات خود را ثبت نمایید .کارشناسان ساتیس سرویس برای مشاوره و هماهنگی لازم جهت زمان حضور کارشناس و هزینه تقریبی با شما تماس می گیرند.

مشتریان ما

ایران خوردرو
بانک سپه
سازمان حج و زیارت
صنایع مس شهید باهنر
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه
بانک مسکن