قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت

کلیه اصول و سیاست کاری ساتیس سرویس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا مشتری نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با مشتری است .

ضمن خوشامدگویی خدمت شما مشتری محترم به استحضار می رساند لطفا پیش از هرگونه استفاده از سایت در این قسمت با قوانین سایت ساتیس سرویس آشنا شوید فلذا از شما خواهشمندیم قوانین را به دقت مطالعه نمایید در صورت استفاده از هر یک از قسمتهای سایت شما بدون هیچ گونه شرطی با قوانین سایت ساتیس سرویس موافقت نموده اید و مسئولیت تمامی عواقب مشکلات احتمالی بر عهده شما خواهد شد.

عقد یا قرارداد مطابق ماده 183 قانون مدنی عبارتست از اینکه " یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد " ؛ بر همین اساس قرارداد آنلاین نیز قراردادی است که از طریق "داده پیام" منعقد می گردد و ثبت سفارش در سایت و دریافت کد سفارش به منزله ی انعقاد قرارداد می باشد و کاربر ملزم به پرداخت مبلغ خدمات ارائه شده است .

صحت اطلاعات ثبت شده توسط مشتری از جمله مشخصات فردی ، ایمیل و آدرس بر عهده ی مشتری است . در صورتی که نیازمند اعزام تکنسین به آدرس دیگری غیر از آدرس ثبت شده در سایت هستید حتما می بایست آدرس و شماره تلفن محل جدید را به ساتیس سرویس اعلام نمایید .

خدمات نرم افزاری در ابتدای کار صرفا برای مشتریان سازمان ها و ادارات و شرکت ها در محل انجام می پذیرد و سفارشات منازل با هزینه ارسال رایگان در دفتر شرکت صورت می گیرد .

حداقل سن افرادی که به عنوان مشتری در سایت ثبت سفارش می نمایند 18 سال تمام می باشد . در غیر اینصورت تبعات ناشی از ثبت سفارش در سایت توسط افراد با سن کمتر از 18 سال بر عهده ی ساتیس سرویس نمی باشد .

اعزام کارشناس در صورتی که سفارش قبل از ساعت 12 ظهر به ثبت برسد در همان روز انجام می شود . در صورتی که پس از ساعت 12 سفارش به ثبت برسد کارشناس تا 24 ساعت آینده جهت ارائه خدمات به محل مشتری اعزام می شود.

مشتریان  عزیز می بایست رسید دو برگی سفارش با ذیل فاکتور ارائه خدمات را امضا نموده و بدین صورت خدمت ارائه شده را تایید و تحویل نمایند .

مشتریان عزیز می بایست مبلغ خدمات ارائه شده  در رسید را به صورت نقدی یا به صورت کارت به کارت به کارشناس پرداخت و از وی رسید دریافت نمایند .

اخذ سفارشات در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر است لکن ارائه خدمات در روزهای کاری یعنی شنبه تا چهارشنبه از ساعت9 تا20 و روزهای پنجشنبه از ساعت 8 الی 14 انجام می گیرد.

پس از به پایان رسیدن مراحل تعمیر یا عیب یابی یا سرویس دستگاه و عدم مراجعه ی مشتری جهت تحویل دستگاه ،ساتیس سرویس تا یک ماه دستگاه را به صورت امانت نگه داری خواهد کرد . پس از طی یک ماه ، ساتیس سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت .

امکان تغییر در قوانین و مقررات سایت در هر لحظه وجود دارد . لذا همواره نسبت به مطالعه قوانین و مقررات سایت اقدام نمایید. 

مشتریان ما

ایران خوردرو
بانک سپه
سازمان حج و زیارت
صنایع مس شهید باهنر
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه
بانک مسکن