نصب سانترال


نصب سانترال

نصب و راه اندازی سانترال در یک مجموعه اگر بصورت تخصصی صورت نپذیرد می تواند سیستم سانترال مجموعه را دچار مشکلات فراوانی نماید که این مشکلات می تواند سازمان را  دچار خسارت هم در هزینه و هم درزمان متحمل نماید, با توجه به اهمیت موضوع نصب و راه اندازی سانترال, گروه ساتیس  سرویس با دارا بودن کارشناسان متخصص به شما این اطمینان  را می دهد که امر نصب و راه اندازی سانترال مجموعه شما را به نحو احسن با بالاترین کیفیت  انجام دهد.

نصب و دایر نمودن خطوط تلفن سانترال

پس از نصب و راه اندازی سیستم سانترال در یک مجموعه پس از گذشت زمان مجموعه احساس نیاز می کند تا یک خط تلفن یاچند خط تلفن جدید تلفن را به سیستم سانترال اضافه نمایدکه کلیه خدمات اضافه نمودن یا خارج نمودن خط تلفن سانترال را گروه ساتیس سرویس  انجام می دهد.

برنامه ریزی تلفن سانترال

گروه ساتیس سرویس کلیه خدمات برنامه ریزی سانترال نظیر برقراری منشی تلفنی اضافه نمودن کارت جدید و یا تعریف کدهای ارتباطی بر روی گوشی  تلفن سانترال را انجام می دهد.

نصب و راه اندازی سیستم VOIP

VoIP از فناوری دیجیتال بهره میبرد که در نتیجه صدا توسط بسته های اطلاعاتی IP به وسیله اینترنت ارسال میشود،سیستم VoIP که در اصل مبتنی برشبکه است توسط شبکه های مختلف نیز پشتیبانی میشود،شبکه های مثل شبکه های خصوصی،شبکه های عمومی،شبکه های کابلی و بیسیم.

بخشی از خدماتی که گروه ساتیس سرویس با اتکا برکارشناسان متخصص خود در حوزه VOIP را ارائه می کنند عبارتند از:

نصب VoIP

راه اندازیVoIP

تعمیرات نرم افزاری VoIP

استقرار سرورVoIP

مشتریان ما

ایران خوردرو
بانک سپه
سازمان حج و زیارت
صنایع مس شهید باهنر
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه
بانک مسکن